Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

Jaro 2018

V kapele opět probíhají změny složení, zkouší se nový repertoár. Poohlížíme se po zpěvákovi a bubeníkovi. 

 

Počátek roku  2018:

Kapela hraje v obsazení kytara Petr Červený, baskytara Jar.Koudelka zpěvy Kaťa Malečková, Jana Kučetová, Zuzana Blažejová.Zpěvačky se střídají podle svých volných termínů. Bicí jsou ve formě podkladů,stejně jako další chybějící nástroje k doplnění celkového zvuku kapely a to je zásluha Petrta Červeného. Jar.Koudelka mimo basy tahá tern zbytek drátů, beden atd aby zvuk kapely doplachtil k Vašim zvukovodům. No a pohled lahodící oku společně vytvářejí zpěvačky.

Podzim 2017

Po dohrání sezony léto 2017 nás opustil Míra Fišera a Pavel Zouhar.Jarda Koudelka a Petr Červený v této chvíli připravují doplnění kapely a repertoár  na plesovou sezonu.Postupně  kontaktovali několik zpěvaček a zpěváků.Takže ve zkušebně se opět pilně zkouší. O výsledku našeho snažení se dozvíte na těchto stránkách.

 

Historie:

Začátky kapely se datují do roku 2007, kdy baskytarista Jarda Koudelka skončil své působení v kapele Koneckonců  a hledal lidičky, kterým dělá muzicírování radost. Cílem nebylo dosáhnout mezi špičky pop music, ale udělat radost trochou muziky sobě a ostatním.Tomuto záměru pomáhali a stále pomáhají svými cennými radami a zkušenostmi další kamarádi a nadšenci. Mezi ně patří Jiří Kocourek - muzikant, zvukař,   prostě hudebník tělem i duší a hlavně výborný člověk a Jiří Kavan - bubeník a člen kapely Just now. Do poloviny roku 2011 byla kapela5ti-členná.

Kapelníkem zůstal Jarda Koudelka, hrající na basovou kytaru. Martin Pozdníček alias Pigi setrvával na postu kytary. Druhou kytarku a hlas přidal Jarda Votoček alias Jaroch (ex-Naboso). Jediné ženské pohlaví v kapelce zastupovala Linda Šturmová (ex-Patrockless) přizvukujíce hlasem, tamburínkou a lehce klávesami. Bubeníkem byl  stále usměvavý a pohodový Ríša Mačkal.

____________________________________________________________________________________________

Září 2011

Nyní je kapela 4 - členná. Opět zůstává kapelník Jarda, věrná stálice. Ovšem kapela se rozloučila s jednou kytarou.  V kapele jako  kytarista  a  zpěvák  zůstal Jarda Votoček alias Jaroch. Na klávesy sice jen lehce, (ale slibuje že se to časem vše doučí  )  a zpěv, Nikol Chrenková.  Nový kliďas za bubny  Péťa Bílý dává naší kapele rytmus a ten pořádný náboj.  Často s námi hrává a zkouší  bubeník Jirka Marek, který občas zaskočí za našeho bubeníka Péťu. My mu tímto děkujeme i on svým způsobem patří do kapely.

_________________________________________________________________________________________________

Červenec 2014

Během stoupající popularity kapely dochází k dalšímu přeskupení. Po menším zemětřesení zůstává byskytarista Jarda Koudelka s novými muzikanty ( v tomto období zde působilo nekolik hudebníků, až vzniklo současné složení.)

Již v září 2014 proběhla první zkouška a v "novém duchu"  se začal tvořit repertoár. Během krátkého období se podařilo nazkoušet program na plesovou sezónu 2015 a tak koncerty kapely jsou v plném proudu.

Říjen 2015

Kapela má za sebou v nové sestavě plesovou sezonu  a rok práce a zkoušek.Mám za to,že celá kapela je ve stadiu vývoje a je otázka času,kdy si kapela jako celek  úplně ve všem tzv.sedne.Chce to čas,nekonečnou trpělivost a neustálé hledání  a jasně ,že i podporu všech, které se snažíme bavit. 

                                                                                                                   Kapeník Jarda

imgp7943--copy-.jpg

Tato fotka slouží pouze pro Vaši informaci, aby jste věděli, jak vypadáme v civilu :-P

 Červenec 2016

 Po plesové sezoně jsme se rozloučili s Mirkou, která pokračuje se svou modrou kytarou  v country kapele Mustang v repertoáru jí velmi blízkém.Pokud někde o této kapele uslyšíte,stojí za to si je poslechnout. Další člen kapely Tomáš  se s námi rozloučil o víkendu 23.7.2016 na koncertě v Bílem Potoce.Tom je mladý muž mnoha zájmů,které zaměřil jiným směrem.Hlednáme proto kytaristu který,by Toma nahradil.Stále také hledáme zvukaře,protože náš kamarád Pavel Fejfar již zvukaří jinde a občas to dopadá tak,že by se mohl rozkrájet,ale zatím to neumí a není jisté zda se to vůbec někdy naučí.Teď přes léto v době dovolených se více věnujeme svým blízkým doma,protože v zimě o plesové sezoně to moc nešlo.

Září 2016

Kytaristu ,který nahradil Toma již máme v osobě Petra Červeného,proběhlo pár zkoušek aby Petr zapadl do repertoáru kapely. Kapele pomáhá i zdatnými vokály.Poprvé s námi zahrál na Pomezních boudách v polovině září, kde za mne zaskočil na basovou kytaru Zbyšek Dvořák,protože díky své nešikovností jsem si málem uřízl palec pilkou na železo.V této chvíli,začátkem listopadu máme nazkoušno na nadcházející plesovou sezonu a palec se už taky trochu hýbe,tak se na Vás moc těšíme

Leden 2017

Kytarista Míra Fišera oznámil ukončení svého působení ve Vichruzhor,ale s tím, že dohodnuté vystoupení s námi dohraje.Hledá se náhrada,ale zatím bez úspěchu.